imprezyRegulamin.Galeria DjOles.plzastrzega sobie prawo do usuwania zdjęć z naszego serwera, jeśli są one uznane za nielegalne, wprowadzenie papierów wartościowych, używaj zbyt dużej szerokości pasma, lub z jakiegokolwiek innego powodu, jak widzimy pasuje. Ta usługa jest dostępna bezpłatnie i nie jest oczekiwanie, iż będą wykorzystywane do organizacji zdjęć na dużą skalę witryn. Pliki zużywa zbyt dużo pasma na bieżąco będą usuwane.

Nie dopuszczamy do przesyłania treści dla dorosłych. Dotyczy to zdjęć zawierających nagość i seksualnych sytuacjach. Nie zezwalamy również na zdjęcia, które przedstawiają nielegalną activies lub przedmiotów. Ci, którzy przesyłania nielegalnych plików zostanie zablokowany (przez IP) do korzystania z naszych usług. Prawne mogą się kontaktować, jeśli przedmiotem plik zostanie uznana za nielegalną.

Galeria DjOles.plnie zachowuje prawa autorskie do zdjęć na tej stronie. Wszystkie upload plików autorskich przez ich właścicieli.

Zdjęcia wysłane do Galeria DjOles.pl Publiczne są w galerii, o ile domyślnie wybrany do ich prywatnych. Po przesłaniu pliku, zostanie podany link, aby wyświetlić plik, a będą one dostępne poprzez galerii jeśli zdecydujesz podania ich do wiadomości publicznej.

Galeria DjOles.pl Może zmienić tej polityki w dowolnym momencie i bez ostrzeżenia i uprzedzenia.
pobieranie z wrzutyZastanawiałeś się kiedyś co to takiego Blog Muzyczny? Jest to jedno z najlepszych źródeł informacji. W łatwy i przyjemny sposób przeczytasz newsy muzyczne, możesz przeczytać recenzję na temat twojej ulubionej mp3, poznasz inne znaczenie słowa muzyka, a także pobierzesz darmowe mp3. Nie zabraknie także polecanej Imprezy na którą możecie wygrać bilety. W dodatku blog aktualizowany jest codziennie, dzięki czemu zaczerpniesz stąd więcej informacji niż z jakiegokolwiek serwisu informacyjnego. forum muzyczne to udostępnianie innym mp3, paczek mp3, setów składanek relacji z klubów oraz muzyki w każdym gatunku.